Zoufalí manželé

Na Wisteria Lane samozřejmě nežijí jen ženy a proto je zde zapotřebí mužů, aby jim život znepříjemňovali, ale také ulehčovali. Jak už je tomu v seriálu Zoufalé manželky zvykem, i muži z ulice mají svá tajemství.

George Williams (Roger Bart) - George je na první pohled nezajímavý lékárník. Začne se přátelit s Bree a ukáže se, že zdelaeka není tak obyčejný jak by se dalo čekat.

Ian Hainsworth (Dougray Scott) - Tento muž to neměl v životě zrovna lehké, jeho žena měla před několika lety ošklivou nehodu a teď leží připoutaná na nemocniční lůžko, protože je v komatu. Zde v nemocnici potká Ian Susan, do které se okamžitě zamiluje.

Karl Mayer (Richard Burgi) - Postavu Karla hraje Richard Burgi, každmu jistě známí, obávaný Sentinel ze stejnojmenného seriálu. Karl Mayer býval manžel Susan, pro kterou byl rozvod s tímto mužem velmi těžkou záležitostí. Karl je velmi vypočítavý, protože začne chodit s Edie jenom proto aby se dostal zpět k Susan. Karl se nakonec k Susan opravdu vrátí, ale ta se s ním zandlouho rozjede, protože zjistí, že ho vlastně nemá ráda. Karl se poté zamiluje do Bree a požádá ji o ruku.

Paul Young (Mark Moses) - Paul je vdovec který se sám stará o svého syna. Je to jedna z dalších tajmených postav seriálu, která ví o smrti své ženy mnohem více než přiznává.

Orson Hodge - (Kyle Maclachlan) - Další podivná postava, jako by jich už v ulici nebylo málo. Jeho první žena náhle zmizela. Jeho hlavní slabou stránkou však není on sám a jeho věčné puntičkářství, ale jeho totálně šílená matka jejíž cílem nený nic jiného než odstranit Bree jakýmkoliv způsobem od jejího syna. To se nepodaří, nicméně další události stejně nakonec Orsona a Bree rozdělí.

Rex Van de Kamp (Steven Culp) - Jde o prvního manžela Bree a již od naprostého počátku je jasné, že toto manželství nemůže dále fungovat a spěje ke špatnému konci. Rex nakonec umře a Bree tak ovdoví, zjistí však, že i Rex jako správný obyvatel Wisteria Lane měl své tajemství.

Tom Scavo (Doug Savant) - Doug Savant je herec, kterého si jistě každá milovnice seriálů pamatuje z Melrose Place. V seriálu je to manžel Lynette. V seriálu se dostane do komick situace, kdy se tento dříve prací posedlí muž najednou ocitne v roli muže v domácnosti a musí se starat o své velmi zlobivé děti. Tom chce neustále svůj život změnit a jít za svým snem, takže si založí pizerii, tu je ovšem později nutné prodat. Tom je člověk na kterého tvrdě dolehne krize středního věku a dokonce se vráti do školy.


Carlos Solis (Antonio Chavira) - v první řadě manžel Gabriely. Další muž z ulice který je pořád v práci, ale protože jeho ženuška nemá děti, nudí se doma. Má svou ženu moc rád a také na ni žárlí, bohužel se s ní nakonec rozvede. Gabriela jeho tak miluje, i když si vezme jiného boháče. Carlos díky nepřízni osudu příjde o zrak, ale to se ukáže jako jeho největší výhra. Získá tak zpátky Gabrielu a ještě s ní splodí potomky.

Mike Delfino (Jamie Denton) - Měl by to být obyčejný instalatér, ale to samozřejmě není. Mike miluje Susan a tu si také vezme. Má s ní také syna MJe, bohužel se později se Susan rozvedou a on se dokonce zasnoubí s Katherine, nakonec se však zase vrátí k Susan.