Další obyvatelé Wisteria Lane

Justin (Ryan Carnes) - Justin je gay, který nahradí na pozici střihače trávníků u Solisových Johna, začne chodit s homosexuálem Andrewem.

Andrew (Shawn Pyfrom) - Andrew je gay, chodí na střední a má zájmy jako normální klu, později se však zjiastí, že kouří trávu, je homosexuál atd.. Jeho matce to činí obrovské starosti a nedokáže se s tím vyrovnat. Nakonec se s ní však usmíří a jí přestane jeho homosexualita vadit.

John (Jesse Metcalfe) - Postava která události na Wisteria Lane pěkně rozhýbe. Tento student si přividělává tím, že seká trávu u Solisových, tráva však není to jediné co tam seká :) John si užívá s Gabrielle, do které je zamilovaný a ta jejich vstach však tak vážne nebere. Později se s jednou ze svých klientek ožení.

Austin (Josh Henderson) - Austin je sukničkář, škola ho nebaví, zájmy žádné nemá a tak se věnuje pouze děvčatům. Chodí s Julií a přitom jí samozřejmě zahýbá.

Daniell (Joy Lauren) - Dcera Bree a Rexe. Miluje Johna, ale pro něj je moc mladá. Později se tato dívka spustí Austinem a co čert nechtěl, také je s ním těhotná. Bree vymslí úžasný plán, která přesně zapdá do její povahy, všechno pro rodinu. Bree pošle dceru do kláštera a až se dítě narodí, dělá, že je její. Danielle si ale nakonec pro syna opět přijede a dovede si ho s sebou.

Zach (Cody Kasch) - Zamlklý chlapec, která nemá rád lidi, má zvláštní vzpomínky na dětství. Získá obrovský majetek. Miluja Gabrielle a sanži se ji svést, ale marně.